Қарағандыда жасөспірімдер арасында Қазақстан Чемпионаты аяқталды

15 маусым

Қарағанды қаласында 2002-2003 жылдары туылған жасөспірімдер арасындағы Қазақстан Чемпионаты аяқталды. 13-14 маусым күндері өткен Қазақстан Чемпионатына еліміздің түкпір-түкпірінен 300-ге жуық жас дзюдошылар қатысты. Ел біріншілігі нәтижесін назарларыңызға ұсынамыз:

38 кг

Ерлер:

38 кг
1. Жанай Қуанов (Алматы облысы)
2. Глеб Жданов (Павлодар облысы)
3. Бекарыс Мұратұлы (Атырау облысы)
3. Манас Сейітқұл (Қостанай облысы)

42 кг
1. Думан Құралхан (Алматы облысы)
2.Нұрқанат Серікбаев (Жамбыл облысы)
3. Бақдаулет Әбдіхасымов (Алматы облысы)
3. Ернар Қуандық (Қызылорда облысы)

46 кг

46 кг
1. Қайыржан Жүнісбек (ОҚО)
2. Азамат Тахир (Қызылорда облысы)
3. Әділ Аманбаев (Алматы қаласы)
3. Ержанат Уали (Қарағанды облысы)

50 кг
1. Ерлан Советхан (Алматы облысы)
2. Әлібек Мырзагалиев (Ақтөбе облысы)
3. Асхат Болат (Қызылорда облысы)
3. Нұрсұлтан Зайзагалиев (Батыс Қазақстан облысы)

55 кг

55 кг
1. Махамбет Рахмет (Атырау облысы)
2. Айбар Канафин (Қарағанды облысы)
3. Марлен Әділ (Астана)
3. Тілеген Тынарбай (Қызылорда облысы)

60 кг

60 кг
1. Ильяс Абдуакас (ОҚО)
2. Диас Мажитов (Қызылорда облысы)
3. Сабыр Қалдыбаев (Жамбыл облысы)
3. Бауыржан Ниязов (Павлодар облысы)

66 кг

66 кг
1. Атабек Тұрлыбаев (Қарағанды облысы)
2. Естай Серікбол (ШҚО)
3. Еркін Мұханбеткали (Қарағанды облысы)
3. Сәбит Қайратбек (Алматы қаласы)

73 кг

73 кг
1. Нартай Қожабаев (Ақтөбе облысы)
2. Мухаммедали Мавлидов (Алматы облысы)
3. Амир Актаев (Астана)
3. Казыбек Ракишев (Жамбыл облысы)

+73 кг

+73 кг
1. Жұрқамырза Шүкірбеков (Алматы қаласы)
2. Бахтияр Сүртебаев (Қарағанды облысы)
3. Данил Ли (Жамбыл облысы)
3. Нурасыл Есмаханбетов (ОҚО)

36 кг

Қыздар:

36 кг
1. Айман Ибрагимова (ОҚО)
2. Әсем Берікқызы (Алматы облысы)
3. Әсемгүл Балтабай (ОҚО)
3. Алима Жұмагалиева (Қарағанды облысы)

40 кг

40 кг

1. Аяна Дүйсенбай (Алматы қаласы)
2. Аяулым Наурызбаева (Атырау облысы)
3. Маруани Акимова (Павлодар облысы)
3. Ханзада Қайратова (Карағанды облысы)

44 кг

44 кг
1. Диана Буркеева (Алматы облысы)
2. Ақтоты Зарип (Қызылорда облысы)
3. Ұлдана Үсейн (ОҚО)
3. Ауржан Ережепова (Алматы қаласы)

48 кг

48 кг
1. Сандуғаш Сейдіш (Жамбыл облысы)
2. Назерке Азаматова (Ақтөбе облысы)
3. Гүлнұр Баханова (Ақтөбе облысы)
3. Наргиз Воисова (Қызылорда облысы)

52 кг

52 кг
1. Анель Мұхан (Қызылорда облысы)
2. Роза Нысантайқызы (Алматы облысы)
3. Шахризада Жаңабаева (Қызылорда облысы)
3. Айдана Қаржау (Астана)

57 кг

57 кг
1. Мадина Ержан (Астана қаласы)
2. Альмира Бектұрғанова (Қызылорда облысы)
3. Маржан Қаналиева (Маңғыстау облысы)
3. Аружан Шыктыбаева (Ақтөбе облысы)

63 кг

63 кг
1. Асылжан Орынбасарова (Жамбыл облысы)
2. Алёна Чусовитина (Алматы қаласы)
3. Даяна Белгібаева (Алматы қаласы)
3. Мадина Тенелбаева (Маңғыстау облысы)

+63 кг

+63 кг
1. Қымбат Сейтмаханбет (ОҚО)
2. Нұрбану Убайдулла (Қызылорда облысы)
3. Виктория Ли (Павлодар облысы)
3. Карина Такиева (БҚО)

214 рет қаралды
Мақаланы ұнаттыңыз ба? Әлеуметтік желі (тор) арқылы достарыңызбен бөлісіңіздер!

0 пікірлер

Пікіріңізді қалдырғыңыз келсе, төменде көрсетілген әлеуметтік торлардың біреуі арқылы тіркеліңіз: