Таразда өткен халықаралық турнирде отандастарымыз жалпы есепте көш бастады

03 қазан

Таразда КСРО Спорт шебері Бақытжан Ташметовты еске алуға арналған дзюдодан жасөспірімдер арасындағы халықаралық турнир өз мәресіне жетті.

«Тараз Арена» спорт кешенінде өткен халықаралық турнирге Қазақстанның 14 облысынан және де Беларусь, Армения, Ресей, Грузия, Әзербайжан, Оңтүстік Корея, Моңғолия, Қырғызстан мен Өзбекстаннан 600-ге жуық жас дзюдошылар бақтарын сынап, командалық есепте Қазақстан балуандары бас жүлдені қанжығаларына байлады. Биыл Таразда осымен 14-ші рет өткізіліп отырған халықаралық турнирде қазақ дзюдо спортының жарық жұлдыздары Бейжің олимпиадасының күміс медаль иегері Асхат Житкеев пен Рио Олимпиадасының күміс жүлдегері Елдос Сметов турнирдің құрметті қонағы болды.

Жарыс жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

46 кг

1. Б. Раджаббоев (Өзбекстан)

2. К. Жүнісбек (ОҚО)

3. Д. Құралхан (Алматы облысы)

3. Н. Серікбаев (Жамбыл облысы)

50 кг

1. Д. Амантай (ОҚО)

2. н. Аманқосов (Қызылорда облысы)

3. Н. Башиашвили (Грузия)

3. М. Ильяс (Жамбыл облысы)

55 кг

1. С. Алмазұлы (ОҚО)

2. Ш. Давлятов (ОҚО)

3. Е. Оңалов (БҚО)

3. Е. Тілеуханов (Қарағанды облысы)

60 кг

1. Д. Шамшаев (Алматы қаласы)

2. А. Айтқан (ШҚО)

3. Б. Біләл (Алматы қаласы)

3. М. Абдрахман (Атырау облысы)

66 кг

1.Н. Қуанышұлы (Маңғыстау облысы)

2. Б. Дүйсенов (ОҚО)

3. И. Тоқтасын (Алматы облысы)

3. А. Нарқұлов (Алматы қаласы)

73 кг

1. Ж. Сапаров (Өзбекстан)

2.Н. Ортай (Жамбыл облысы)

3.О. Муротов (Өзбекстан)

3. З. Марат (Қарағанды облысы)

81 кг

1. Б. Ануарұлы (Алматы облысы)

2. А. Сапарғалиев (Атырау облысы)

3. Е. Луконин (Қарағанды облысы)

3. Р. Худаков (Өзбекстан)

90 кг

1. Б. Сәдуақас (Алматы облысы)

2. И. Ералиев (Жамбыл облысы)

3. Ж. Бахтеров (Өзбекстан)

3. Д. Федоров (Жамбыл облысы)

+90 кг

1. А. Асқар (Алматы қаласы)

2. Д. Көбегенов (Жамбыл облысы)

3. Д. Сарбатов (Қырғызстан)

3. Ж. Шүкірбеков (Алматы қаласы)

+70 кг

Қыздар:

40 кг

1. А. Жұмағалиева (Қарағанды облысы)

2.Д. Салих (Алматы қаласы)

3.А. Онцгерел (Моңғолия)

3. Н. Абубакір (Қызылорда облысы)

44 кг

1. А. Жұмағалиева (Қарағанды облысы)

2. К. Новикова (Белорусия)

3. О. Церендолгар (Моңғолия)

3. Б. Набиева (Қызылорда облысы)

48 кг

1. А. Кайыпхан (Алматы қаласы)

2. А. Куанышова (Жамбыл облысы)

3. Р. Салимьянова (Жамбыл облысы)

3. Н. Серіктай (Астана қаласы)

52 кг

1. Я. Макрэцкая Я (Белорусия)

2. А. Изенбай (Алматы облысы)

3. А. Алмаз (Атырау облысы)

3. Н. Алменова (Жамбыл облысы)

57 кг

1. Р. Нұрмахамметова (Жамбыл облысы)

2. М. Сәрсенова (Алматы қаласы)

3. Г. Нұриддинова (Алматы облысы)

3. М. Ержан (Астана қаласы)

63 кг

1. К. Сотникова (ВКО)

2. С. Мырзахметова (Алматы қаласы)

3. Б. Урустамова (Қырғызстан)

3. А. Маякова (Ақмола облысы)

70 кг

1. М. Гриценко (Қостанай облысы)

2. Д. Белгибаева (Алматы қаласы)

3. А. Оразбай (Қызылорда облысы)

3. Г. Бисенғалиева (Ақтөбе облысы)

+70 кг

1. А. Файзолла (Қызылорда облысы)

2. М. Парагульгова (Алматы қаласы)

3. А. Рамазанова (Алматы қаласы)

3. В. Тамабек (Жамбыл облысы)

223 рет қаралды
Мақаланы ұнаттыңыз ба? Әлеуметтік желі (тор) арқылы достарыңызбен бөлісіңіздер!

0 пікірлер

Пікіріңізді қалдырғыңыз келсе, төменде көрсетілген әлеуметтік торлардың біреуі арқылы тіркеліңіз: