Лепсіде болшақ чемпиондар бақ сынады

26 маусым

23-25 маусым күндері Алматы облысы, Алакөл ауданының Лепсі ауылындағы спортта дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған спорт-интернатының спортзалында Сидней олимпиадасының қола жүлдегері Айдын Смағұлов пен Бейжің олимпиадасының күміс жүлдегері Асхат Житкеевтің жүлдесіне арналған "Zhersu" инвестициялық-өндірістік корпорациясының демеушілігімен 2003-2004, 2005-2006 ж.т. жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында ІІІ республикалық турнирі өтті. Жарысқа еліміздің Астана, Алматы қалалары және Қызылорда, Қарағанды, ШҚО, Ақтөбе, Алматы облыстарынан 15 команда қатысты.

c35724e686298bfe064ecb0a83655104.jpg

Жарыс жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

2003-2004 ж.т. жасөспірім ұлдар

35 кг

1 орын - Чакоев И. (Талғар ауданы)

2 орын - Құрманжанов Д. (Лепсі спорт-интернаты)

3 орын - Атеке Н. (Талғар ауданы)

3 орын - Тоқтарғалиев Б. (Жыланды ауылы)

38 кг

1 орын - Сұлтанбай Т. (Талғар ауданы)

2 орын - Ахметжанов Д. (Үшарал қаласы)

3 орын - Мұсаұлы Е. (Қызылорда облысы)

3 орын - Алпысбаев А. (Ақтөбе облысы)

42 кг

1 орын - Сұлтанхан Д. (Астана қаласы)

2 орын - Бағланов Б. (Үшарал қаласы)

3 орын - Алибекұлы К. (Қызылорда облысы)

3 орын - Рахметолла О. (Панфилов ауданы)

46 кг

1 орын - Нұртай Ж. (Талғар ауданы)

2 орын - Чутыбай А. (Үшарал қаласы)

3 орын - Есенгелдинов А. (Қызылорда облысы)

3 орын - Ануарбеков А. (Семей қаласы)

50 кг

1 орын - Жармұханбетов И. (Лепсі спорт-интернаты)

2 орын - Аликен Б. (Достық бекеті)

3 орын - Кеңес Ж. (Талғар ауданы)

3 орын - Закер С. (Жыланды ауылы)

55 кг

1 орын - Рустем Б. (Іле ауданы)

2 орын - Бөгенбай Ж. (Ақтөбе облысы)

3 орын - Ғабиденов Б. (Бақаш қаласы)

3 орын - Бейсенбаев Б. (Семей қаласы)

60 кг

1 орын - Нұрқасымұлы Д. (Лепсі спорт-интернаты)

2 орын - Нұрсейітов М. (Семей қаласы)

3 орын - Нұртай Т. (Талғар ауданы)

3 орын - Жамел А. (Балқаш қаласы)

66 кг

1 орын - Тлеубаев А. (Қаратал ауданы)

2 орын - Амангелді Б. (Талғар ауданы)

3 орын - Тлеужан Ж. (Балқаш қаласы)

3 орын - Закария Ислам. (Семей қаласы)

+66 кг

1 орын - Қайролда Т. (Сарқан ауданы)

2 орын - Хасейін Е. (Балқаш қаласы)

3 орын - Нусипов Б. (Алакөл ауданы)

3 орын - Саметов А. (Астана қаласы)

2005-2006 ж.т. жасөспірім ұлдар

60 кг

1 орын - Бостан А. (Жыланды ауылы)

2 орын - Хаметбекұлы А. (Қызылорда облысы)

3 орын - Тулекбаев А. (Ақтөбе облысы)

3 орын - Маженов Е. (Балқаш қаласы)

cc4dd736440459d288672cd5733038eb.jpg

2003-2004 ж.т. жасөспірім қыздар

44 кг

1 орын - Мұхтарғали А. (Лепсі спорт-интернаты)

2 орын - Тәуекелова Ә. (Қызылорда облысы)

3 орын - Байкенова А. (Еңбекшіқазақ ауданы)

3 орын - Бағдат Л. (Еңбекшіқазақ ауданы)

48 кг

1 орын - Тәңірберген З. (Қапшағай қаласы)

2 орын - Қуанышбекова Н. (Қызылорда облысы)

3 орын - Бугрова А. (Талғар ауданы)

52 кг

1 орын - Рахымбек М. (Лепсі спорт-интернаты)

2 орын - Байкенова А. (Еңбекшіқазақ ауданы)

3 орын - Өзбек С. (Еңбекшіқазақ ауданы)

3 орын - Керімбаева П. (Еңбекшіқазақ ауданы)

57 кг

1 орын - Асылбекова А. (Бұлақты ауылы)

2 орын - Қажыбек А. (Ұржар ауданы)

3 орын - Сариева Б. (Алакөл ауданы)

63 кг

1 орын - Қайратқызы А. (Лепсі спорт-интернаты)

2 орын - Кенесары А. (Матай бекеті)

3 орын - Қайратқызы Қ. (Қабанбай ауылы)

Үздік техникасы үшін (қыздар) - Мұхтарғали Аяжан (Лепсі спорт-интернаты)

Үздік техникасы үшін (ұлдар) - Нұртай Жалын, (Талғар ауданы)

Командалық жарыс нәтижесі:

1 орын - Лепсі спорт-интернаты

2 орын - Талғар ауданы

3 орын - Қызылорда

34 рет қаралды
Мақаланы ұнаттыңыз ба? Әлеуметтік желі (тор) арқылы достарыңызбен бөлісіңіздер!

0 пікірлер

Пікіріңізді қалдырғыңыз келсе, төменде көрсетілген әлеуметтік торлардың біреуі арқылы тіркеліңіз: