Оралда Кеңес Одағының батыры Мәншүк Мәметованы еске алуға арналған турнир өтті

25 маусым

23-24 маусым күндері Орал қаласында өткен Кеңес одағының батыры Мәншүк Мәметованы еске алуға арналған дзюдодан xалықаралық турнирі өтті. Халықаралық турнирге Астана, Алматы, Шымкент қалалары мен барлық 14 облыс дзюдошылары, сондай-ақ, алыс-жақын шетелден татами шеберлері қатысты. Жарыс ережесіне сәйкес, аталмыш турнирде жеңімпаз атанған дзюдошылар Қазақстан Республикасының спорт шебері атағына ие болады.

Назарларыңызға Кеңес одағының батыры Мәншүк Мәметованы еске алуға арналған дзюдодан xалықаралық турнирдің нәтижесін ұсынамыз.

Қыздар:

48 кг

1.Бикбова Айда (Ресей)

2.Наймантаева Гүлфайруз (Қызылорда обл)

3.Әмірғалиева Қамария (Атырау обл)

3.Алменова Назым (Жамбыл обл)

52 кг

1.Мусырман Дианара (Астана)

2.Бұғылбаева Айдана (ШҚО)

3.Тлеумуратова Диана (Қызылорда обл)

3. Серік Жупар (Ақтөбе обл)

57 кг

1. Ерназар Ақмарал (Жамбыл обл)

2. Құлынтай Фариза (Ақтөбе обл)

3. Илюшкина Мария (Ресей)

3.Дүкенбай Гауxар (Жамбыл обл)

63 кг

1. Карчаева Айда (Жамбыл обл)

2. Хаби Алтынай (Астана)

3. Бисенгалиева Гулвира (Ақтөбе обл)

3. Зиновьева Татьяна (Ресей)

70 кг

1. Алмағанбет Гүлдерайым (Қызылорда облысы)

2. Сатиева Алёна (Ресей)

3. Мереке Аяла (Ақтөбе обл)

3. Набиева Жанеля (Алматы обл)

78 кг

1. Оразбай Арайлым (Қызылорда обл)

2. Құдайбергенова Мереке (Қызылорда обл)

3. Қуанышева Жанерке (Қызылорда обл)

3. Джангелдина Аруна (Ақтөбе обл)

+78 кг

1. Тұршабек Қымбат (Қызылорда обл)

2. Тұршабек Нұрғаным (Қызылорда облысы)

3. Мұқанова Тұрсынай (Астана қаласы)

23ff1c751e918c410a2ffbeecd3f1457.jpg

Ұлдар:

60 кг

1. Мамаев Рамазан (Маңғыстау обл)

2.Ермеккалиев Замир (Астана)

3.Шония Георгий (Астана)

3.Үміталиев Тоқтар (БҚО)

66 кг

1. Женісов Әмірбек (Манғыстау обл)

2. Сағынғалиұлы Бауыржан (Маңғыстау обл)

3. Сейдазым Жасұлан (Атырау обл)

3. Ануарбеков Бек (Алматы обл)

73 кг

1. Коволь Сергей (Қарағанды обл)

2. Жақсыбек Ақтөре (Астана)

3. Сейтқалиев Саят (БҚО)

3. Мурзаxметов Нұрсұлтан (Алматы)

81 кг

1. Нургалиев Айxан (ШҚО)

2. Мадеев Бейбіт (БҚО)

3. Даулетбаев Габит (ШҚО)

3. Бейсембаев Елдар (ШҚО)

90 кг

1. Габбасов Нұрымжан (БҚО)

2. Иргалиев Арман (Атырау облысы)

3. Қойшыбаев Еламан (Ақтөбе облысы)

3.Қалеш Еркебұлан (БҚО)

100 кг

1. Ибрагимов Масуд (Ресей)

2. Палкин Рега (Қарағанды обл)

3. Шарxан Нұрлыxан (Қызылорда обл)

3. Жарасбай Нұрсұлтан (Манғыстау обл)

+100 кг

1. Көлбай Темірлан (БҚО)

2. Аманжолұлы Нұрсұлтан (Алматы обл)

3. Аблаев Бекзат (Астана)

3. Чикенов Әділ (Алматы облысы)

119 рет қаралды
Мақаланы ұнаттыңыз ба? Әлеуметтік желі (тор) арқылы достарыңызбен бөлісіңіздер!

0 пікірлер

Пікіріңізді қалдырғыңыз келсе, төменде көрсетілген әлеуметтік торлардың біреуі арқылы тіркеліңіз: