Спорт интернаттар арасындағы Қазақстан Чемпионаты нәтижесі

06 сәуір

29-31 наурыз күндері Оңтүстік Қазақстан облысында 2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында дзюдодан өткен спорт интернаттар арасындағы Қазақастан Республикасы Чемпионатының нәтижесі.

Ұлдар:

46 кг

1. М. Мырзахметов (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

2. Ж. Қуанов (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

3. Е. Жұманали (Жамбыл облысы ОБСДБМК)

3. Е. Ермеков (БҚО мектеп интернаты)

50 кг

1. Б. Муса (Алматы РСШИ)

2. С. Баймуханов (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

3. Д. Амантай (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

3. Д. Құралхан (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

55 кг

1. Д. Қайратұлы (Жамбыл облысы ОБСДМК)

2. У. Абылхайр (Алматы РСШИ)

3. М. Мархамбетов (К. Мунайтпасов ат. ОРРММИ)

3. А. Аманбаев (РМКК Республикалық спорт колледжі)

60 кг

1. Р. Бердибек (Алматы РСШИ)

2. Б. Тәңірберген (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

3. Н. Ботабай (Қарағанды ОСШИОСД)

3. М. Әділ (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

66 кг

1. Д. Шамшиев (РМКК Респбликалық спорт колледжі)

2. А. Өксікбай (РМКК Республикалық спорт колледжі)

3. Е. Мұратханов (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

3. Б. Нұралиев (БҚО мектеп интернаты)

73 кг

1. Н. Қуанышұлы (РМКК Республикалық спорт колледжі)

2. С. Мавлаев (Павлодар облысы СШИКОР)

3. К. Сабит (РМКК Республикалық спорт колледжі)

3. К. Сулубай (Талдықорған спорт мектеп-интернаты)

81 кг

1. А. Сапаргали (Алматы РСШИ)

2. К. Ракышев (Алматы РСШИ)

3. А. Толенов (К. Мунайтпасов ат. ОРРММИ)

3. А. Байгазы (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

90 кг

1. Б. Садуақас (Алматы РСШИ)

2. А. Қундықов (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

3. А. Тюгумбаев (Павлодар облысы СШИКОР)

3. П. Минок (Қара,анды ОСШИОСД)

+90 кг

1. Ж. Шукурбеков (РМКК Республикалық спорт колледжі)

2. Н. Шаншар (Шымкент қ, Б.Саттарханов

3. Б. Суртебаев (Қарағанды ОСШИОСД)

3. Е. Естай (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

Қыздар:

40 кг

1. А. Балтабай (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

2. А. Жұмағалиева (Қарағанды ОСШИОСД)

3. А. Арман (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

3. А. Азим (Алматы РСШИ)

44 кг

1. Д. Буркеева (Талдықорған ОШИ)

2. Г. Елубай (Алматы РСШИ)

3. С. Аманхан (Қарағанды ОСШИОСД)

48 кг

1. А. Ережепова (Алматы РСШИ)

2. И. Дубовская (Талдықорған спорт мектеп интернаты)

3. Р. Салимьянова (Жамбыл облысы ОБСДБМК)

3. С. Құлым (РМКК Республикалық спорт колледжі)

52 кг

1. А. Примбетова (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

2. С. Нагашыбаев (РМКК Республикалық спорт колледжі)

3. А. Мұхан (Алматы РСШИ)

3. С. Сейдиш (Жамбыл облысы ОБСДМК)

57 кг

1. Ж. Аманбаева (Алматы РСШИ)

2. Ш. Даулет (Жабыл облысы ОБСДБМК)

3. Ш. Қадырсыз (Талдықорған спорт мектеп-интернаты)

3. А. Ташметова (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

63 кг

1. А. Чусовитина (РМКК Республикалық спорт колледжі)

2. К. Исхакова (Алматы РСШИ)

3. К. Тугушева (Алматы РСШИ)

3. П. Жанұзақ (Қарағанды ОСШИОСД)

70 кг

1. Д. Белгібаева (РМКК)

2. Д. Зейнидинова (Қарағанды ОСШИОСД)

3. В. Ли (Қ. Мұңайпасов ат. ОРРММИ)

+70 кг

1. К. Сейтмаханбет (Қ. Мұңайтпасов ат. ОРРММИ)

2. Г. Бейсенова (Талдықорған ОШИ)

3. М. Ілежан (Талдықорған ОШИ)

3. А. Тойшыбекова (Қарағанды ОСШИОСД)

21 рет қаралды
Мақаланы ұнаттыңыз ба? Әлеуметтік желі (тор) арқылы достарыңызбен бөлісіңіздер!

0 пікірлер

Пікіріңізді қалдырғыңыз келсе, төменде көрсетілген әлеуметтік торлардың біреуі арқылы тіркеліңіз: